Kızılay, Çankaya/ANKARA
+(90)541 206 46 89
info@mdywebtasarim.com

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım hizmetleri‘ nde sektörünüz ne olursa olsun, bireysel ya da kurumsal olarak web siteniz günümüz koşullarında başarıya ulaşmanız için en önemli araçlardan bir tanesidir. Sanal dünyada kendini doğru gösteremeyen kişiler veya kurumlar ne kadar kaliteli iş yaparlarsa yapsınlar piyasada 1 – 0 yenik başlamaktadırlar.

Bu da web tasarım sektörünün önemini açıkça gözler önüne sermektedir.web-tasarim-hizmetleri

Web Tasarım Hizmet Aşamaları;

MDY Web Tasarım, kurumsal web tasarım projelerinin siparişleri tamamlandıktan sonra aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygulamaktadır.

Öncelikle çalışılacak firmanın sektörünü kavrar, şirket yetkilisini yakından tanıyarak isteklerini belirlemesinde yardımcı olduktan sonra harekete geçer.

Kreatif yaratıcılık birikimlerimiz ve yeteneklerimiz ile müşterinin istekleri birleştirilerek web tasarım süreci müşteri ile planlama sürecine geçer.

Web sitesinin hangi dilde kodlanması gerektiği, konsept tasarımı, menü ve sub menülerin düzeni, veri girişi web site testinin sağlanması, var ise eksik ve hataların giderilmesi, yayın hayatına geçiş adımlarını tek tek takip etmektedir.

Yukarıdaki aşamaların harfiyen yerine getirilip özgün bir tasarım çıkarılması adına MDY Web Tasarım müşterileri ile birlikte ortak çalışmayı kendilerine esas kılmıştır.

Öte yandan web tasarım işlemlerini tamamladıktan sonra işimizin bitmediğinin bilincinde olarak oluşturulan web sitesinin bundan sonraki süreçte tanıtılması ve yaşatılması en az tasarım kadar önemlidir.

Web sitesinin tasarlanması ve yaşatılması kadar tanınır olması da önemli bir faktördür. Ziyaretçi kitlesinin devamlılığı olması amacı ile internet reklamcılığı ve Arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi yöntemler kullanılmaktadır.

Arama motoru dostu içerikler tasarlanarak en iyi sonuçlar elde edilmek için çalışmalara başlanır. MDY Web Tasarım bu konuda başarılı işler gerçekleştirmiş olsa da herhangi bir konumlandırma garantisi vermemektedir.

Garantili konumlandırma sadece Google AdWords ile mümkündür.

Hedef kitleye ulaşmak ve iş hayatını canlandırabilmek amacıyla sahip olacağınız web sitenin tasarımı ve alt yapısı kusursuz özellikte olmalıdır. Kullanımı kolay ve dikkat çekici bir tasarım müşterilerinize mutlaka daha güzel görünecektir.

Güvenilir bir alt yapıyla hazırlanan web siteleri, müşterilerin gözünde sizin işletmenizin de güvenilirliği ve kalitesinin artmasına yol açmaktadır.

Web sayfalarının basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanması gerekiyor. Web Tasarımı konusunda statik, dinamik ve karma siteler oluşturabilen bir firma olarak web hayatınız boyunca alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İyi bir tasarım danışmanlığı sunduğumuz ve sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmanızı sağladığımız için bütün müşterilerimizin memnuniyetleriyle karşılaşmaktayız.

Kendi sektöründe önde gitmek isteyen her işletme için web sayfalarının artık bir zaruret haline geldiğinin farkına vararak, sürekli gelişen bir ekip ile en iyi hizmeti firmalarınıza sunmaktayız.

Her işletme için özgün olarak tasarladığımız web sayfaları ile isminizi duyuracak ve geniş kitlelere hitap etme şansı yakalayarak daha aktif bir iş hayatı yaşamış olacaksınız.

Müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda özverili bir şekilde çalışan firmamızın size sunduğu bütün hizmetlerden memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.