Kızılay, Çankaya/ANKARA
+(90)541 206 46 89
info@mdywebtasarim.com

SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlık Hizmetleri olarak Kurumsal web siteniz arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Google’da, Yandex’te üst sıraları hedefleyebilirsiniz. Kurumsal web siteniz uluslararası web sitesi yönergelerine ek olarak google, bing, yandex gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitede ki imajlarında optimize edilmiş olması gerekmektedir.

SEO Danışmanlık Hizmetleri Satışlarınızı artırmak için SEO en etkili yöntemdir. Google’da üst sıralara çıkmak ister misiniz? İnternet üzerinde ki başarınız için en önemli faktör internette ki pozisyonumuzdur. Arama motorlarının önemini kullanıcıları takip edince daha iyi anlayabiliriz.SEO Danışmanlık Hizmetleri

  • %80 kişi direk bilgi arıyor.
  • Bu kişilerin %85 si arama motorları kullanıyorlar.
  • Aramaların ilk 3 veya 4 sıradaki siteler arama tıklamaları’ nın %80’ini oluşturuyor.

Bu aramalarda ön sıralarda bulunmak için yapılan çalışmalarının bütününe Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) olarak adlandırıyoruz. SEO danışmanlığı ile doğru bir pozisyon elde etmek için aslında birçok parametre vardır. Her gün milyonlarca site Google arama motoruna birden çok index göndermektedir.

Mdy Web Tasarım, internet arama motorlarında SEO danışmanlığı konusunda edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile size ihtiyaçlarınıza uygun bir SEO çalışması yapmaktadır.

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle sizinle görüşüp SEO konusunun önemini, devamlılık bazında bunun çok önemli bir hamle olduğunu belgeleyerek anlatıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sitenizi analiz ediyor, SEO çalışmalarına uygun hale getirmek için gerekli stratejileri belirliyoruz. Doğru strateji ile web siteniz zamanla yükselmeye başlıyor. Siteniz yükselirken sizde gelen müşterilerin ve pazar payının tadını çıkartıyorsunuz. Daha fazla yükselmeye veya olduğumuz yeri korumak ise bizim işimiz.