Kızılay, Çankaya/ANKARA
+(90)541 206 46 89
info@mdywebtasarim.com

Katalog ve Broşür Tasarımı

Katalog ve Broşür Tasarımı

Ticari amaçlı olan ve kendine özgü ürünleri satışa çıkaran firmaların ilk yaptıkları iş kendilerine ait bir Katalog ve Broşür Tasarımı hazırlatmak olacaktır. Katalog tasarımı her reklam aracı gibi kendine özgü özelliklere sahiptir. Peki, katalog nedir? Katalog, broşürlerde ya da diğer dergi tip reklam araçlarından farklı olarak geniş kapsamlı olan ve içerisinde çoğunlukla firmaya ait olan ürünlerin tanıtıldığı tasarımlardır.

Özel tasarımcılar tarafından tasarlanan ve her ürünün ayrı ayrı belirtilmesi gereken katalog tasarımı Ankara ticari şirketler için en ideal reklam aracıdır. Bu sayede tüm ürünleri aynı reklam aracında tanıtılması mümkündür. Katalog tasarımı tecrübe isteyen işlerden bir tanesidir.

Tasarımı diğer reklam araçlarının tasarımlarına oranla biraz daha uzun süren kataloglar mutlaka işinde profesyonel olan kişilere yaptırılmalıdır. Bu noktada devreye giren firmamız her türlü grafik tasarım unsurunun tasarımını yapmakta ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Katalog Tasarımı

Özel tasarımcılar tarafından tasarlanan ve her ürünün ayrı ayrı belirtilmesi gereken katalog tasarımı Ankara ticari şirketler için en ideal reklam aracıdır.

Bu sayede tüm ürünleri aynı reklam aracında tanıtılması mümkündür. Katalog tasarımı tecrübe isteyen işlerden bir tanesidir. Tasarımı diğer reklam araçlarının tasarımlarına oranla biraz daha uzun süren kataloglar mutlaka işinde profesyonel olan kişilere yaptırılmalıdır.

Bu noktada devreye giren firmamız her türlü grafik tasarım unsurunun tasarımını yapmakta ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Katalog Tasarımı ile firmanıza ait ürünlerin, hizmetlerin yer aldığı E-katalog veya baskıya hazır katalog tasarımlarınızı profesyonel olarak yaptırarak görsel açıdan büyük bir değer kazanabilirsiniz.

Web sitenizde E-katalog sergileyerek ziyaretçilerinize ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Kurumsal imaj kazanan her firma ve web sitesi akabinde E-katalog yaptırarak web sitesini güçlendirme çabası içine girmektedir. Ziyaretçilerinize katalog üzerinden ürünlerinizi inceleme fırsatı sağlayarak sipariş aşamasında kolaylık sağlayacağını bilmenizi isteriz.

E-katalog’dan ziyade Baskı katalogların tasarımlarını bilgisayar ortamında çizimi yapılarak baskıya hazır hale getirtebilir. Baskı yapılan katalogları müşterilerinize dağıtarak firmanızın bilinilirliğini artırabilirsiniz. Müşteri portfoyünüzdeki firmalar katalogdan ürünlerinizi inceleyerek firmanız hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Kataloglar genelde 2 şekilde yapılmaktadır. Tek yüzlü katalog tasarımı ve çift yüzlü katalog tasarımıdır. Dilediğiniz boyut ve ölçülerde, sayfa sayılarında, kâğıt cinsinde çizim ve baskı hizmetimiz bulunmaktadır.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarlamak en az katalog tasarlamak kadar zorludur. Kataloglardan belli başlı farklı bulunan broşürler çok daha az sayfalıdır. Peki, broşür nedir? Broşür denince akla sokakta sürekli dağıtılan ve birbirine bağlı 2 ya da 3 parçadan oluşan arkalı önlü tanıtım araçları gelmektedir.

Broşür tasarımı Ankara ve İstanbul dahil tüm büyük şehirler de ve ilçelerde yapılan önemli işlerdendir. Daha pratik olan ve 2 ya da 3 sayfadan oluşan broşürler firmaların tanıtımı ya da ürün tanıtımı için idealdir.