Kızılay, Çankaya/ANKARA
+(90)541 206 46 89
info@mdywebtasarim.com

Hakkımızda

Merhaba Mehmet Duran YALAVAÇ olarak mdywebtasarım’ı oluşturdum. Yaklaşık 25 senedir Bilgisayar, yazılım ve internet sektörünün içerisindeyiz, Son 15 Yıldır’ da web tasarım projeleri üzerinde çalışmaktayız. Çoğunlukla Web Tasarım, Google Adwords, SEO Danışmanlık, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik Tasarımları, Katalog ve Broşür Tasarımları ve orta ölçekli grafik tasarım çalışmaları da yapmaktayız.

Buna paralel olarak CSS , HTML ve Jquery ve WordPress konularında da kendimizi en iyi derecede geliştirdik. İnternetin ve teknolojinin sınırsız imkanlarını, mümkün olan en ekonomik, en esnek ve en görsel şekliyle müşterilerimize sunmaktayız.

Özellikle kurumsal firmaların internet ortamında kendilerini ve ürünlerini en doğru şekilde tanıtmaları için hizmet vermekteyiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktayız.

Müşterilerin web sayfalarını oluşturmalarını, İnternet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlayacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmekteyiz.

Bilgisayar, internet, tasarım ve programlama sektöründeki bilgi ve deneyimim ile müşterilerime en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen göstermekteyim.

Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktayız.

Ben en değerli şeyin zamanınız olduğunu biliyor ve ihtiyacınız olan etkileyici, misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü en hızlı şekilde üreterek ve sürekliliğini sağlayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyetine verdiğim önem sayesinde, neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile özgün, kurumsal web tasarım ve yazılım çözümlerimizle uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Web Tasarım

Web

Web Tasarım hizmetlerinde sektörünüz ne olursa olsun, bireysel ya da kurumsal olarak web siteniz günümüz koşullarında başarıya ulaşmanız için en önemli araçlardan bir tanesidir.

Sosyal Medya

Facebook, Twitter

Sadece sosyal medya hesapları arama motorları olan Google, Yandex, veya Bing sıralamalarında da üst sıralara çıkmanıza yardımcı olarak etkin rol oynayan bir yöntem biçimidir.

SEO Optimizasyonu

SEO

Google’ daki aramalarda ön sıralarda yani 1 sayfada bulunmak için yapılan çalışmalarının bütününe Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) olarak adlandırıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı bir şirketin veya firmanın, vizyon, misyon, logo, slogan, kartvizit, fatura, antetli kağıt, cepli dosya, zarf, diplomat zarf tasarımlarını içermesi gerekmektedir.

Google Adwords

Adwords

Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan reklam ağı Google Adwords hizmetidir. Firmalar müşterilerini artırmak amacıyla Google Adwords reklamlarını oldukça fazla kullanmaya başlamışlardır.

Katalog ve Broşür

Tasarımı

Katalog, broşürlerde ya da diğer dergi tip reklam araçlarından farklı olarak geniş kapsamlı olan ve içerisinde genellikle firmaya ait olan ürünlerin tanıtıldığı tasarımlardır.

Bizim İçin olmazsa olmazlar...

% 100 Müşteri Memnunyeti

İş Ahlakı ve Mesleki Sorumluluk

Çözüm ve Sonuç Odaklılık

Kaliteli Hizmet

2792
2788
2786
2784
2782