Kızılay, Çankaya/ANKARA
+(90)541 206 46 89
info@mdywebtasarim.com

Google Adwords Danışmanlık Hizmetleri

Google Adwords Danışmanlık Hizmetleri

Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan reklam ağı Google Adwords hizmetidir. Kişisel kullanımın yanında özellikle kurumsal firmalar internet ortamındaki müşteri kitlesini genişletmek amacıyla kullanıcılar için Google Adwords reklamlarını oldukça fazla kullanmaya başlamışlardır. google-adwords-danismanligi

Adwords reklamları profesyonel şekilde optimize edilmesi sonucunda minimum bütçe ile maksimum kitleye ulaşılmaktadır.

Adwords danışmanlığı alanındaki tecrübemiz ile reklamlarınızı en iyi şekilde koordine ederek yayınlamakta ve raporlamak tayız.

Google Adwords’un Avantajları

Adwords reklamları hızlı geri dönüş sağlayan reklam çözümüdür. Reklamlarınız için öncelikle bütçe belirlenir ve reklamlar optimize edilip yayınlanır.

Adwords reklamları için belirtilen bütçe doğrultusunda günlük gösterim planlaması yapılır ve bütçe konusunda düzenleme yapılarak bütçe aşımı engellenir.

Adwords reklamlarının etkileşim oranları yakın takibe alınıp anahtar kelimelerin verimliliğine göre gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Adwords reklamları müşteri isteği doğrultusunda özelleştirilip, filitrelenmektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı cinsiyet, yaş, konum, ilgi alanı gibi seçenekler göz önünde bulundurularak filtreleme işlemi yapılmaktadır. Talep edilen zaman diliminde reklam gösterimi ayarlanabilmektedir.

Adwords reklamlarında ücretlendirme reklamlarınızın yayınlanma ölçüsü kadardır.

Adwords reklamlarınız hakkında raporlama hizmeti sunulur ve size harcadığınız tutarlar hakkında bilgi verilir.

Adwords Danışmanlığı ile

  • %100 Ölçülebilir Reklam Tanıtımı
  • %100 İlk Sayfa Garantisi
  • Sınırsız Anahtar Kelime ile Reklam Tanıtımı
  • Ücretsiz Raporlama